SQL Server’da Job’un Çalıştırılması Hakkında Bilgi Edinme

Herkese merhaba,

Bu yazıda sizlere SQL Server’da job’un çalıştırılması hakkında bilgi edinme üzerine bilgi vereceğim.

SQL Server’da oluşturmuş olduğunuz jobların çalıştırılması hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki sorguyu kullanabilirsiniz.

Sorgumuz job adı, job’un son çalıştırılma zamanı, job’un son çalıştırılma durumu, job’un başarı ile çalıştırılıp çalıştırılmadığı gibi birçok bilgiyi tüm joblar için bize getirecektir.


Sorguyu çalıştırdığınızda eğer daha önceden job oluşturdu iseniz aşağıdaki gibi bir sonuç göreceksiniz ya da daha fazla job hakkında daha fazla bilgi göreceksiniz.

Görüldüğü üzere bize job’un çalıştırılması ile ilgili çeşitli bilgileri sorgumuz bize getirmiş oldu. İhtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Herkese çalışma hayatında ve yaşamında başarılar kolaylıklar.

SQL Server tarafında kendini ilerletmeye çalışırken bildiklerini sürekli başkalarına aktaran, yazılım dünyasında (C#, Java, Python vb.) kendini güncel tutmaya çalışan, araştırma yapmaktan bıkmayan, meraklı, bilginin üzerine bilgi katmaktan mutluluk duyan bir yazılım eğitmeni ve kod sever. – Grafik tasarım dünyasında Indesign’ı anlatacak kadar iyi kullanabilen, Photoshop ve Illustrator’e de orta düzey hakimiyeti bulunan, internet üzerinde online kimya dergisi kurmuş ve bunu yüzbinlerce kişiye ulaştırmayı başaran bir grafik sever. -WordPress tarafında 5 adet web sitesi kurmuş, bu sistemler üzerine çalışan bir WordPress sever. -Sosyal medya üzerinde okumalara ve araştırmalara devam eden, kendi kurmuş olduğu kimya dergisini daha çok kişiye nasıl ulaştırırım diye düşünen ve bu konuda SEO çalışmaları üzerine kafa yoran bir Sosyal Medya sever. Kısaca çok çalışmayı seven, azimli biriyim.

Yazıyı Oylayın

0/50 Değerlendirme Puanı

Yazıyı Paylaşın

SQL Server Eğitimleri Kanalına Abone Olun
Makale Özeti
SQL Server’da Job’un Çalıştırılması Hakkında Bilgi Edinme
Makale Adı
SQL Server’da Job’un Çalıştırılması Hakkında Bilgi Edinme
Açıklama
SQL Server’da job’un çalıştırılması hakkında bilgi edinme üzerine bilgi verildi.
Yazar
Yayınlayan
SQL Server Eğitimleri
Site Logo

İlişkili Yazılar

Kimler Neler Demiş?

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Bildir